עיצוב הבית בעזרת קישוט קיר ואביזרי מתכת

קישוט קיר

כל עסק או חברה, מבינים כיום שכדאי להשקיע בעיצוב וריהוט פינת המתנה ללקוחות שמגיעים וממתינים בשלב הראשוני. בין אם מדובר בהמתנה לרופא, לעורך דין, לראיון עבודה בחברה או מכל סיבה שהיא, מדובר בפינה שיתכן שנמצא עצמנו ממתינים בה במשך דקות ויותר כך שנצליח לסרוק בעינינו את הפינה מכל כיווניה. כיום ניתן לבחור ריהוט לפינות המתנה ממבחר גדול ומגוון של רהיטים המותאמים במיוחד לצורך זה, כאשר הרהיטים עשויים ממגוון חומרים כמו עץ מלא, מתכת, פלסטיק, מלמין ועוד, במגוון סגנונות ועיצובים. גם ניתן לבחור פריטים עיצוביים בסגנונות שונים, כמו קישוט קיר מתכת ועוד. חשיבות עיצוב פינות המתנה

חשיבות העיצוב וההשקעה בפינות המתנה היא רבה

שכן מדובר בפינה המהווה חלון ראווה והפנים של כל המקום. הפינה מאפשרת השארת רושם ראשוני חיובי יותר או פחות על המקום כולו. זוהי הזדמנות מבחינת באי המקום לגבש דעה ראשונית אודות המקום ומסיבה זו ולמען נוחות באי המקום, מקומות רבים משקיעים בפינת ההמתנה באמצעות ריהוט משרדי מרשים, מציבים טלוויזיות ואפילו מחשבים ניידים מחוברים לאינטרנט כדי ליצר תעסוקה בזמן ההמתנה.

מדובר באמצעי לייצר רושם חיובי אצל לקוחות למשל, המגיעים למשרדי החברה לישיבה או לצורך סגירת עסקה וממתינים עד תחילתה בפינה המעוצבת באמצעות רהיטי משרד איכותיים המעבירים מסר מזמין ונעים. עיצוב משרד, ללא קשר לתחום עיסוק המשרד, מחייב חשיבה על כל פרט קטן ככל שיהיה בפינת ההמתנה. תכנון נכון של רהיטי משרד בתוך פינות ההמתנה מחייב התייחסות למספר דברים:

בחירת רהיטי משרד לפינה

בחירה נכונה של רהיטי משרד שיוצבו בפינת ההמתנה, תאפשר יצירת תחושה נינוחה, רגועה וידידותית עבור מבקרי המקום. הרהיטים נדרשים להיות נוחים ורכים, אסתטיים ונעימים לעין, במיוחד במידה וזמן ההמתנה הממוצע במקום הוא ארוך. גם אם לא, אין סיבה שישהו זמן רב בפינת ההמתנה ויחושו חוסר נוחות או שקט. בנוסף, כדאי שתהיה התאמה בין רהיטי משרד של פינות המתנה ובין סוג העסק. חשוב שהריהוט יעמוד בתווי תקן, יהיה בריאותי ויחזיק מעמד לאורך זמן. ניתן להתבונן בקטלוג של ריהוט משרדי, להתרשם מהרהיטים, הגדלים, העיצובים והאפשרויות ולקבל רעיונות לעיצוב פינות ההמתנה. מומלץ גם להתייעץ עם בעל מקצוע מיומן שיסייע לבצע את ההתאמה של הריהוט לפינה שישתלב בצורה טבעית במשרדים וישמש את המטרה.

טיפים לבחירה נכונה

בעת התכנון של פינת ההמתנה יש צורך להתחשב בנתוני גודל החדר, שכן לא מומלץ ליצור חדר עמוס ודחוק. לפני קבלת ההחלטה לגבי הריהוט המתאים, חשוב להחליט מהי האווירה שראוי שתהיה בזמן ההמתנה. הדבר תלוי בסוג העסק. למשל, למשרד רואי חשבון תל אביב או עו"ד חשוב שהאווירה תהיה רגועה ונוחה ויחד עם זה תשדר יוקרה. לעומת זאת, בעלי קליניקות מעדיפים שהלקוחות ימתינו וייכנסו לאווירה רגועה. בכל מקרה, חשוב להתאים את הקו העיצובי בפינת ההמתנה לריהוט המשרדי הכללי על מנת שתהיה התאמה ביניהם ופינת ההמתנה לא תיראה מנותקת ולא שייכת.

עיצוב פינת ההמתנה

עסקים רבים כיום מבינים את חשיבות העיצוב של פינת ההמתנה וכעקבות זאת בוחרים לשכור מעצב או אדריכל שיעזור בתכנון ועיצוב הפינה. אפשרות אחרת היא להקדיש מחשבה ולהתייעץ עם אשי מכירות בתחום שיוכלו להעניק טיפים וייעוץ מקצועי.

מה היה לנו עד עכשיו?
טרנדים

מאמרים פופולריים אחרונים

טיפול בטבע מה זה כולל

פוסט זה בבלוג נועד לשפוך אור על הרעיון המקיף של 'טיפוח הטבע', לחקור את היבטיו השונים, השלכותיו, ומדוע הוא הופך