פרגולות עץ

פרגולות עץ

פרגולות קונים מחברה המתמחה בתכנון והקמת פרגולות עץ במגוון עיצובים מרהיבים תוך מתן תשומת לב מירבית לרמת הגימור, איכות העץ והביצוע. מגוון רחב של פרגולות איכותיות ודקורטיביות המותאמות על ידי נציגי החברה לדרישות הלקוח ולצרכיו, כך שכל פרגולה מהווה פתרון הצללה ייחודי שאיננו חלק מפס ייצור.

מבחר סוגים

מבחר סוגי פרגולות המעץ איכותי עמיד לשנים רבות ומותאם למזג אויר בישראל,הקמת פרגולה מותאמת לכל לקוח באופן אישי. התקנת פרגולות עץ ליצירת צל בקיץ וקירוי בחורף, הפרגולות במגוון רחב של עצים, בהם,עץ אורן, עץ אלון, דגלס עץ גושני, עץ רב שכבתי, אדני רכבת ועוד. פרגולות ניתנת להתקנה בכניסה לבית ובמקום הישיבה בגינה, בעזרת פרגולות עץ איכותיות ניתן לעצב והצל כל פינה בחצר הבית. עיצוב פרגולות והתאמתם לכל מבנה בכל צורה קיימת מבלי להתפשר על רמת גימור גבוה

פרגולות עץ הן הפיתרון הפופולארי ביותר בגינות בישראל

הן מצלות חלקים גדולים בגינה, משדרגות את המראה שלה והופכות אותה ליוקרתית יותר
חברתנו מובילה את שוק עבודת העץ לשטחי חוץ בישראל כבר למעלה מעשור. עבודות העץ הרבות שביצעה החברה לא נעלמו אף מעיניהם של מפיקי תכנית הריאליטי הפופולארית "האח הגדול", שביקשו מהחברה, זו השנה השנייה ברציפות, לעצב את הדקים והפרגולות בבית האח הגדול ובגינה. החברה מייבאת ומייצרת ריהוט עץ במגוון גדלים וסוגים למגוון שימושים: פרגולות, דקים, גדרות, אדניות ועוד.

פרגולות מעץ הן אחד המוצרים המבוקשים ביותר בגינות בישראל. השילוב בין צבעיו העזים של העץ הישראלי לבין הגינה הבוהקת ברוב ימות השנה (כתוצאה מהקיץ הישראלי הארוך) מזמינה רבים לשלב מוצרים מעץ בגינה. הפרגולות של חברתנו מגיעות במגוון גדלים, סוגים ותצורות ומותאמות על ידי נציגי החברה לדרישות הלקוח וצרכיו. הפרגולות  מותאמות גם למזג האוויר הישראלי ועמידות בתנאים של חום וקור קיצוניים במיוחד.

הפרגולות שניבנות עוברות תהליכי בדיקה ותכנון מקיפים בטרם מגיעים לביתו של הלקוח. צוותי החברה בודקים את העץ ומוודאים כי הפרגולה המבוקשת מתאימה לדרישת הלקוח. צוותי החברה מקפידים הקפדה יתרה על תכנון ועיצוב הפרגולה ואף בודקים את התאמת העץ לסביבה בה אמורה להיבנות הפרגולה.

הפרגולות ניתנות להתקנה בכל חלקי הבית והגינה וחלקן אף "נתפרות" על פי הזמנה מיוחדת. החברה מתמחה בעיצוב פרגולות והתאמתן לכל מבנה ובכל צורה שתידרש על ידי הלקוח. את הפרגולות ניתן למצוא במחירים נוחים ושווים לכל נפש וברמת איכות וגימור גבוהה ביותר.

לפני רכישת פרגולה – מספר טיפים:

1. תכנון נכון – תכנון נכון יחסוך לכם זמן ויאפשר התמודדות עם מפגעים שיגיעו אח"כ. כך למשל, וודאו בדקו מראש את המקום הטוב יותר להצללה בגינה וודאו שהעץ ממנו עשויה הפרגולה יוכל להתמודד בעתיד עם בעיות מזיקים למיניהם.
2. שייפו את הפרגולה ואף צבעו אותה בצבע הכולל אינפרגנציה לשמירה על העץ בכדי להעניק לה מראה יוקרתי יותר
3. סגרו מחיר מראש הכולל את כל עבודות הבינוי של הפרגולה – כך לא יוכלו לבוא אליכם בטענות לאחר מכן בנוגע לתוספות למיניהם (כגון צבע, או שיוף למשל)
4. בחרו את סוג הפרגולה הרצוי לאחר שראיתם מספר דוגמאות – אם אפשר, בקרו במספר בתים בהם יש פרגולה ונסו להתרשם מהבנייה ולעמוד על התקלות והחוויות שקרו לאחרים.
5. ודאו כי הכיסוי נגד גשם בעל הגנת u.v לשמירה בקיץ מפני סדקים, עמיד בפני מים – לאחר סיום הבנייה אף נסו זאת בעצמכם ושפכו דלי מייל הגג בכדי לבדוק אטימות.
6. לסיום – בדקו את טיב חומרי הגלם שהינם באיכות הגבוה ביותר.

מה היה לנו עד עכשיו?
טרנדים

מאמרים פופולריים אחרונים

טיפול בטבע מה זה כולל

פוסט זה בבלוג נועד לשפוך אור על הרעיון המקיף של 'טיפוח הטבע', לחקור את היבטיו השונים, השלכותיו, ומדוע הוא הופך